1
/
/
1
ICEERIVER
IceRiver KAS KS0Pro – 200GH/s – 90w
IceRiver KAS KS0Pro – 200GH/s – 90w
常规价格
EUR € 739,00
常规价格
EUR € 739,00
促销价
EUR € 739,00
单价
/
单价
已含税费. 结账时计算的运费.
无法加载取货服务可用情况
IceRiver KAS KS0 Pro kaevandab kHeavyHash algoritmi, mille maksimaalne hashrate on 200 GH/s ja energiatarve 90 W. Tarnime selle kaevandaja koos toiteallikaga. Toiteallikas on juba kaasas. Kaspa on krüptovaluuta, mis loodi teiste krüptovaluutade, näiteks Bitcoini, probleemide lahendamiseks. Kaspa kasutab uut tehnoloogiat, mis võimaldab kiiremaid tehinguid ja samas tõstab võrgu turvalisust. See muudab Kaspa sobivaks paljude rakenduste jaoks, alates kiiretest mikromaksetest kuni keerukamate finantstoodeteni. Lisaks pakub Kaspa arendajatele avatud platvormi uute rakenduste ja teenuste loomiseks selle krüptovaluuta abil.
ASIC parameetrid
| KAS Hashrate | 200 GH/s (±10%) |
|---|---|
| tarbimine | 90 W/h (± 10%) |
| tehnilised nõuded | 200Gh 90W |
| Mõõdud (koos pakendiga) | 400L * 300W * 160H |
| mõõde | |
| kogukaal | 3,9kg |
| Neto kaal | 2,9kg |
| Ühendus | Ethernet |
| Pinge sisend | 12V DC |
| Töötemperatuur | 0 ~ 35 ℃ |
Kaspa kalkulaator
Kaspa kaevanduskalkulaatorJaga
