1
/
/
1
Bitmain
Bitmain KS3 miner – 8,2TH – 3200w
Bitmain KS3 miner – 8,2TH – 3200w
常规价格
EUR € 16.999,00
常规价格
EUR € 16.999,00
促销价
EUR € 16.999,00
单价
/
单价
已含税费. 结账时计算的运费.
无法加载取货服务可用情况
Bitmain KAS kaevandab kHeavyHash algoritmi, mille maksimaalne hashrate on 8,2 Th/s ja voolutarve 3200 W. Kaspa on krüptovaluuta, mis loodi teiste krüptovaluutade, näiteks Bitcoini, probleemide lahendamiseks. Kaspa kasutab uut tehnoloogiat, mis võimaldab kiiremaid tehinguid ja samas tõstab võrgu turvalisust. See muudab Kaspa sobivaks paljude rakenduste jaoks, alates kiiretest mikromaksetest kuni keerukamate finantstoodeteni. Lisaks pakub Kaspa arendajatele avatud platvormi uute rakenduste ja teenuste loomiseks selle krüptovaluuta abil. ASIC parameetrid
| KAS Hashrate | 8,2TH/S (±10%) |
|---|---|
| tarbimine | 3200 W/h (± 10%) |
| Spetsifikatsioonid | 8,2TH 3200W |
| Mõõdud (koos pakendiga) | 490 × 300 × 400 (mm) |
| mõõde | 370 × 195 × 290 (mm) |
| Total weight | 14.9kg |
| Neto kaal | 12.5kg |
| Ühendus | Ethernet |
| Pinge sisend | 170-300V AC |
| Töötemperatuur | 0 ~ 35 ℃ |
Kaspa kalkulaator
Kaspa kaevanduskalkulaatorJaga
