1
/
/
1
Bitmain
ASIC Antminer S19 Pro
ASIC Antminer S19 Pro
常规价格
EUR € 2.549,00
常规价格
EUR € 2.549,00
促销价
EUR € 2.549,00
单价
/
单价
已含税费. 结账时计算的运费.
无法加载取货服务可用情况
Bitmain Antminer S19 PRO – üksikasjad:
Antminer S19 Pro
Müüa ASIC Antminer S19 Pro seade krüptoraha Bitcoin kaevandamiseks tootjalt Bitmain võimsusega 100 TH/s ja kuluga 3050 W/h.| Performance: | 100-110 TH/s - nicehash häälel 110 TH - püsivara saab flashida ka S19 Pro puhul |
| Tarbimine: | 3050 W/h – 3250 W/h |
| Kättesaadavus | LAOS - 10% tagatisraha |
| Kaevurite tootja: | Bitmain |
| Seadme olek: | Uus |
| Masina tööiga: | 4-6 lend |
Toiteallikas
| Allika sisendpinge: | 200 ~ 240 V |
| Sisendsageduse vahemik: | 47 ~ 63 Hz |
riistvara
| Masina kaal: | 13,2 kg |
| Mõõdud (mm): | 370 x 195 x 290 |
| Võrguühendus: | RJ45 Ethernet 10 / 100M |
| Energiatõhusus: | @25 °C, 29,5 J/TH |
| Temperatuur: | 5 - 45 ° C |
| Müratase: | 75db |
| Tension: | 12V |
Jaga
