1
/
の
1
ICEERIVER
IceRiver KAS KS2 – 2TH – 1200w
IceRiver KAS KS2 – 2TH – 1200w
通常 価 格
EUR € 4.599,00
通常 価 格
EUR € 4.599,00
セール価格
EUR € 4.599,00
単 価
/
あ た り
税込.
配送料はチェックアウト時に計算されます.
受取状況を読み込めませんでした
IceRiver KAS KS1 kaevandab kHeavyHash algoritmi, mille maksimaalne hashrate on 2 Th/s ja energiatarve 1200 W. Kaspa on krüptovaluuta, mis loodi teiste krüptovaluutade, näiteks Bitcoini, probleemide lahendamiseks. Kaspa kasutab uut tehnoloogiat, mis võimaldab kiiremaid tehinguid ja samas tõstab võrgu turvalisust. See muudab Kaspa sobivaks paljude rakenduste jaoks, alates kiiretest mikromaksetest kuni keerukamate finantstoodeteni. Lisaks pakub Kaspa arendajatele avatud platvormi uute rakenduste ja teenuste loomiseks selle krüptovaluuta abil. ASIC parameetrid
| KAS Hashrate | 2TH/S (±10%) |
|---|---|
| tarbimine | 1200 W/h (± 10%) |
| Spetsifikatsioonid | 2TH 1200W |
| Mõõdud (koos pakendiga) | 490 × 300 × 400 (mm) |
| mõõde | 370 × 195 × 290 (mm) |
| Total weight | 14.9kg |
| Neto kaal | 12.5kg |
| Ühendus | Ethernet |
| Pinge sisend | 170-300V AC |
| Töötemperatuur | 0 ~ 35 ℃ |
Kaspa kalkulaator
Kaspa kaevanduskalkulaatorJaga
