1
/
の
1
ICEERIVER
IceRiver KAS KS0 – 100GH/s – 100w
IceRiver KAS KS0 – 100GH/s – 100w
通常 価 格
EUR € 739,00
通常 価 格
セール価格
EUR € 739,00
単 価
/
あ た り
税込.
配送料はチェックアウト時に計算されます.
受取状況を読み込めませんでした
IceRiver KAS KS0 kaevandab kHeavyHash algoritmi, mille maksimaalne hashrate on 100 GH/s ja energiatarve 100 W. Tarnime selle kaevandaja koos toiteallikaga. Toiteallikas on juba kaasas. Kaspa on krüptovaluuta, mis loodi teiste krüptovaluutade, näiteks Bitcoini, probleemide lahendamiseks. Kaspa kasutab uut tehnoloogiat, mis võimaldab kiiremaid tehinguid ja samas tõstab võrgu turvalisust. See muudab Kaspa sobivaks paljude rakenduste jaoks, alates kiiretest mikromaksetest kuni keerukamate finantstoodeteni. Lisaks pakub Kaspa arendajatele avatud platvormi uute rakenduste ja teenuste loomiseks selle krüptovaluuta abil.
ASIC parameetrid
| KAS Hashrate | 100 GH/s (±10%) |
|---|---|
| tarbimine | 100 W/h (± 10%) |
| tehnilised nõuded | 2TH 1200W |
| Mõõdud (koos pakendiga) | ?? |
| mõõde | ?? |
| kogukaal | 2kg |
| Neto kaal | 2kg |
| Ühendus | Ethernet |
| Pinge sisend | 12V DC |
| Töötemperatuur | 0 ~ 35 ℃ |
Kaspa kalkulaator
Kaspa kaevanduskalkulaatorJaga
