1
/
de
1
iPollo
iPollo V1 Mini Classic 210M
iPollo V1 Mini Classic 210M
Prix habituel
EUR € 1.882,00
Prix habituel
EUR € 1.882,00
soodushind
EUR € 1.882,00
ühikuhind
/
isegi
Maksud hõlmavad.
Frais d'expédition kalkulatsioonid à l'étape de paiement.
Vastuvõtuteenuse saadavust ei saa laadida
tehnilised nõuded
| Tootja | iPollo |
|---|---|
| MUDEL | V1 Mini Classic |
| Tuntud ka kui | V1 Mini Classic Wifi JNE |
| Vabastage | juuni 2022 |
| Mõõt | 148 x 158 x 78mm |
| Mass | 1000g |
| Müratase | 55db |
| Fännid) | 1 |
| Toiteallikas | 270W |
| Interface | Ethernet |
| Mälu | 3.8G |
| Temperatuur | 5 - 45 ° C |
| Niiskus | 5 - 95% |
Jaga
