1
/
de
1
ICEERIVER
IceRiver KAS KS3M – 6TH – 3400w
IceRiver KAS KS3M – 6TH – 3400w
Prix habituel
EUR € 10.395,00
Prix habituel
EUR € 10.395,00
soodushind
EUR € 10.395,00
ühikuhind
/
isegi
Maksud hõlmavad.
Frais d'expédition kalkulatsioonid à l'étape de paiement.
Vastuvõtuteenuse saadavust ei saa laadida
IceRiver KAS KS3M kaevandab kHeavyHash algoritmi, mille maksimaalne hashrate on 6Th/s ja voolutarve 3400W. Kaspa on krüptovaluuta, mis loodi teiste krüptovaluutade, näiteks Bitcoini, probleemide lahendamiseks. Kaspa kasutab uut tehnoloogiat, mis võimaldab kiiremaid tehinguid ja samas tõstab võrgu turvalisust. See muudab Kaspa sobivaks paljude rakenduste jaoks, alates kiiretest mikromaksetest kuni keerukamate finantstoodeteni. Lisaks pakub Kaspa arendajatele avatud platvormi uute rakenduste ja teenuste loomiseks selle krüptovaluuta abil. ASIC parameetrid
| KAS Hashrate | 6TH/S (±10%) |
|---|---|
| tarbimine | 3400 W/h (± 10%) |
| Spetsifikatsioonid | 6TH 3400W |
| Mõõdud (koos pakendiga) | 490 × 300 × 400 (mm) |
| mõõde | 370 × 195 × 290 (mm) |
| Total weight | 14.9kg |
| Neto kaal | 12.5kg |
| Ühendus | Ethernet |
| Pinge sisend | 170-300V AC |
| Töötemperatuur | 0 ~ 35 ℃ |
Kaspa kalkulaator
Kaspa kaevanduskalkulaatorJaga
