1
/
de
1
Bitmain
Bitmain KS3 miner – 9,4TH – 3500w
Bitmain KS3 miner – 9,4TH – 3500w
Prix habituel
EUR € 23.339,00
Prix habituel
EUR € 23.339,00
soodushind
EUR € 23.339,00
ühikuhind
/
isegi
Maksud hõlmavad.
Frais d'expédition kalkulatsioonid à l'étape de paiement.
Vastuvõtuteenuse saadavust ei saa laadida
Bitmain KAS kaevandab kHeavyHash algoritmi, mille maksimaalne hashrate on 9,4 Th/s ja voolutarve 3500 W. Kaspa on krüptovaluuta, mis loodi teiste krüptovaluutade, näiteks Bitcoini, probleemide lahendamiseks. Kaspa kasutab uut tehnoloogiat, mis võimaldab kiiremaid tehinguid ja samas tõstab võrgu turvalisust. See muudab Kaspa sobivaks paljude rakenduste jaoks, alates kiiretest mikromaksetest kuni keerukamate finantstoodeteni. Lisaks pakub Kaspa arendajatele avatud platvormi uute rakenduste ja teenuste loomiseks selle krüptovaluuta abil. ASIC parameetrid
| KAS Hashrate | 9,4TH/S (±10%) |
|---|---|
| tarbimine | 3500 W/h (± 10%) |
| Spetsifikatsioonid | 9,4TH 3500W |
| Mõõdud (koos pakendiga) | 490 × 300 × 400 (mm) |
| mõõde | 370 × 195 × 290 (mm) |
| Total weight | 14.9kg |
| Neto kaal | 12.5kg |
| Ühendus | Ethernet |
| Pinge sisend | 170-300V AC |
| Töötemperatuur | 0 ~ 35 ℃ |
Kaspa kalkulaator
Kaspa kaevanduskalkulaator https://www.youtube.com/watch?v=lInylz7FOhIJaga
