1
/
de
1
ICEERIVER
IceRiver KAS KS1 – 1TH – 600w
IceRiver KAS KS1 – 1TH – 600w
Prix habituel
EUR € 3.736,00
Prix habituel
EUR € 3.736,00
soodushind
EUR € 3.736,00
ühikuhind
/
isegi
Maksud hõlmavad.
Frais d'expédition kalkulatsioonid à l'étape de paiement.
Vastuvõtuteenuse saadavust ei saa laadida
IT on päris ja laos juba ette tellitutele. IceRiver KAS KS1 kaevandab kHeavyHash algoritmi, mille maksimaalne hashrate on 1Th/s ja energiatarve 600W. Kaspa on krüptovaluuta, mis loodi teiste krüptovaluutade, näiteks Bitcoini, probleemide lahendamiseks. Kaspa kasutab uut tehnoloogiat, mis võimaldab kiiremaid tehinguid ja samas tõstab võrgu turvalisust. See muudab Kaspa sobivaks paljude rakenduste jaoks, alates kiiretest mikromaksetest kuni keerukamate finantstoodeteni. Lisaks pakub Kaspa arendajatele avatud platvormi uute rakenduste ja teenuste loomiseks selle krüptovaluuta abil.
ASIC parameetrid
| KAS Hashrate | 1TH/S (±10%) |
|---|---|
| tarbimine | 600 W/h (± 10%) |
| tehnilised nõuded | 1TH 600W |
| Mõõdud (koos pakendiga) | 490 × 300 × 400 (mm) |
| mõõde | 370 × 195 × 290 (mm) |
| kogukaal | 14.9kg |
| Neto kaal | 12.5kg |
| Ühendus | Ethernet |
| Pinge sisend | 170-300V AC |
| Töötemperatuur | 0 ~ 35 ℃ |
Kaspa kalkulaator
Kaspa kaevanduskalkulaator
Jaga
