1
/
de
1
ICEERIVER
IceRiver KAS KS0 – 160GH/s – 108w
IceRiver KAS KS0 – 160GH/s – 108w
Prix habituel
EUR € 739,00
Prix habituel
soodushind
EUR € 739,00
ühikuhind
/
isegi
Maksud hõlmavad.
Frais d'expédition kalkulatsioonid à l'étape de paiement.
Vastuvõtuteenuse saadavust ei saa laadida
IceRiver KAS KS0 kaevandab kHeavyHash algoritmi, mille maksimaalne hashrate on 160 GH/s ja energiatarve 108 W. Tarnime selle kaevandaja koos toiteallikaga. Toiteallikas on juba kaasas. Kaspa on krüptovaluuta, mis loodi teiste krüptovaluutade, näiteks Bitcoini, probleemide lahendamiseks. Kaspa kasutab uut tehnoloogiat, mis võimaldab kiiremaid tehinguid ja samas tõstab võrgu turvalisust. See muudab Kaspa sobivaks paljude rakenduste jaoks, alates kiiretest mikromaksetest kuni keerukamate finantstoodeteni. Lisaks pakub Kaspa arendajatele avatud platvormi uute rakenduste ja teenuste loomiseks selle krüptovaluuta abil.
ASIC parameetrid
| KAS Hashrate | 160 GH/s (±10%) |
|---|---|
| tarbimine | 108 W/h (± 10%) |
| tehnilised nõuded | 160Gh 108W |
| Mõõdud (koos pakendiga) | 400L * 300W * 160H |
| mõõde | |
| kogukaal | 3,9kg |
| Neto kaal | 2,9kg |
| Ühendus | Ethernet |
| Pinge sisend | 12V DC |
| Töötemperatuur | 0 ~ 35 ℃ |
Kaspa kalkulaator
Kaspa kaevanduskalkulaatorJaga
