1
/
de
1
iBeLink
Ibelink BM-KS Max 10.5 TH/s 3400W
Ibelink BM-KS Max 10.5 TH/s 3400W
Prix habituel
EUR € 18.424,00
Prix habituel
EUR € 18.424,00
soodushind
EUR € 18.424,00
ühikuhind
/
isegi
Maksud hõlmavad.
Frais d'expédition kalkulatsioonid à l'étape de paiement.
Vastuvõtuteenuse saadavust ei saa laadida
Ibelink BM-KS Max kerkib esile krüptoraha kaevandamise valdkonna jõuallikana, võimendades kHeavyHash algoritmi, et saavutada muljetavaldav maksimaalne hashrate 10.5 Th/s, säilitades samal ajal energiatarbimise 3400 W juures. See seade seab kaevandamise tõhususe ja kasumlikkuse uue standardi, eriti Kaspa kaevandamise jaoks. See on krüptovaluuta, mis on loodud selle eelkäijate, näiteks Bitcoini, ees seisvate väljakutsetega tegelemiseks ja nende lahendamiseks. Kaspa tutvustab tipptehnoloogiat, mis võimaldab kiiremaid tehinguid, suurendades samal ajal võrgu turvalisust, muutes selle ideaalseks valikuks paljude rakenduste jaoks alates kiiretest mikrotehingutest kuni keerukamate finantstoodeteni. Lisaks pakub Kaspa avatud platvormi, mis annab arendajatele võimaluse uuendusteks, luues uusi rakendusi ja teenuseid, mis kasutavad selle krüptovaluuta võimsust. See kombinatsioon kiirusest, turvalisusest ja arendajasõbralikust keskkonnast seab Kaspa digitaalse valuuta tuleviku eesrindlikuks, kusjuures Ibelink BM-KS Max on optimaalne kaevandustööriist neile, kes soovivad seda potentsiaali ära kasutada.
| Parameeter | detail |
|---|---|
| KAS Hashrate | 10.5TH/S (±10%) |
| Energiatarve | 3400 W/h (±10%) |
| spetsifikatsioon | 10.5TH 3400W |
| Mõõdud (koos pakendiga) | 490 × 300 × 400 (mm) |
| Padjapüüri mõõt | 370 × 195 × 290 (mm) |
| Kogukaal | 14.9kg |
| Netokaal | 12.5kg |
| Ühendus | Ethernet |
| Sisendpinge | 170-300V AC |
| Töötemperatuur | 0 ~ 35 ℃ |
Kaspa kalkulaator
Kaspa kaevanduskalkulaatorJaga
