1
/
de
1
iBeLink
iBeLink BM-K3 70TH/s 3300w KDA
iBeLink BM-K3 70TH/s 3300w KDA
Prix habituel
EUR € 4.863,00
Prix habituel
EUR € 4.863,00
soodushind
EUR € 4.863,00
ühikuhind
/
isegi
Maksud hõlmavad.
Frais d'expédition kalkulatsioonid à l'étape de paiement.
Vastuvõtuteenuse saadavust ei saa laadida
iBeLink BM-K3 kasutab Kadena kaevandamiseks Blake2S algoritmi, maksimaalne räsisagedus on 70 Th/s ja voolutarve 3300 W.
3. aastal välja antud BeLink BM2022 on üks aasta võimsamaid Kadena Minereid. K3 on üks aasta parimaid ROI kaevureid.
tehnilised nõuded
| Tootja | iBeLink |
|---|---|
| MUDEL | BM-K3 |
| Mõõt | 128 x 201 x 402mm |
| Mass | 6600g |
| Müratase | 74db |
| Fännid) | 2 |
| Hashrate | 70/65 tuh/s |
| tarbimine | 3300W |
| Pinge | 180V-260V |
| Temperatuur | 5 - 40 ° C |
| Niiskus | 5 - 95% |
https://www.youtube.com/watch?v=ZTzNV6cjxOc&t=130s
Jaga
